We Are The Future !
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Top postatori
Xe[N]oNNN (131)
[Model] Cerere unban ! I_vote_lcap[Model] Cerere unban ! I_voting_bar[Model] Cerere unban ! I_vote_rcap 
Becali4EveR (33)
[Model] Cerere unban ! I_vote_lcap[Model] Cerere unban ! I_voting_bar[Model] Cerere unban ! I_vote_rcap 
M.ionut (4)
[Model] Cerere unban ! I_vote_lcap[Model] Cerere unban ! I_voting_bar[Model] Cerere unban ! I_vote_rcap 
b[L]uE. (1)
[Model] Cerere unban ! I_vote_lcap[Model] Cerere unban ! I_voting_bar[Model] Cerere unban ! I_vote_rcap 


[Model] Cerere unban !

In jos

[Model] Cerere unban ! Empty [Model] Cerere unban !

Mesaj Scris de Xe[N]oNNN Joi Noi 20, 2014 11:09 pm

Citat:
Nick:
IP:
Motivul pentru care am primit ban:
Adminul care mi-a dat ban:
Abaterea:
Descriere (cum ai luat ban):
Data cand am primit ban:
Poza (obligatoriu):

Abaterea o cautati aici ( viewtopic.php?f=197&t=20066 ) in primul reply , in spoilerul numit Listă cu abateri:

Faceti cate un topic nou pentru fiecare cerere unban !
Daca nu completati cu seriozitate campurile cererea unban nu se va lua in considerare !
Numele topicului trebuie sa fie astfel: [Cerere unban] Nume , in caz contrar WARN pe forum si nu va primi unban !
# 1 august -> stricteţe-> Cine nu pune poza din momentul banarii (fie ca e de la BpgBot sau de la un admin) -> Nu primeste UNBAN
Poza cand ai ban pe IP aia cu: You have been banned from this server.
Poza cand ai ban pe cont: Contul tau a fost banat.
@SAU@
Si mai bine, poza din momentu' banarii.

#Pentru incepatori.
Cum iti afli ip-ul? Dand click aici: http://whatismyipaddress.com/ , scrie la mijloc " Your IP Address Is: nr.nr.nr.nr.nr.nr " , copiezi acea combinatie de numere si o pui in modelul cererii unban la IP.
Cum pui poza obligatorie? Cand esti pe server si ai luat ban, apesi F8. Dupa intrii pe https://imgur.com/ , dai pe Upload Images si selectezi acea poza.
Unde se afla pozele de pe samp? My Computer - Documents - Gta San Andreas User Files - SAMP .
avatar
Xe[N]oNNN

Mesaje : 131
Data de inscriere : 20/11/2014

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum